Pretraži Navigation

Mjesečno bi mogli uštedjeti do 700 kuna!

Najava ministra Linića, uzburkala je strasti bankara, a građanima probudila nadu da će malo popuniti svoje kućne proračune.

Naša ekipa razgovarala je s profesoricom Marijanom Ivanom s Ekonomskog fakulteta, koja nam je objasnila što za obične građane sa stambenim kreditima znači najavljeno snižavanje kamatne stope.

>>Nakon 26 godina ponovno ima sve zube!

''Uštede za građane bi bile značajne. Čak i do 700 kuna mjesečno'', rekla nam je Ivanov. Iz udruge Franak naglašavaju kako je bez obzira na koji kredit građani imali, potrebna veća zaštita građana u odnosu na banke.

>>Institucije šute dok kradu naš novac!

''Naš zakon jednako ne štiti postojeće i buduće korisnike kredita'', rekla je Branka Lukačević Gregić iz udruge Franak.

>>Žive sami - i sretni su!

Naša ekipa donosi vam i primjere Islanda i Mađarske koje su, kako bi zaštitile građane, objavile rat bankama! Island je dopustio bankrot tri najveće komercijalne banke, a Mađarska je bankama uvela porez.

>>'Gledaju nas cijelu večer, ali ples je naš posao'

Je li najavljena inicijativa predizborni trik, ili uistinu zaštita građana, pogledajte večeras u 22:00!

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite PROVJERENO putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.

 

Provjereno.dnevnik.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva. Postavke kolačića mogu se kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Više o kolačićima možete pročitati ovdje. Nastavkom pregleda web stranice provjereno.dnevnik.hr slažete se s korištenjem kolačića. Za nastavak pregleda i korištenja web stranice provjereno.dnevnik.hr kliknite na gumb "Slažem se". Slažem se